'''

Zajęcia „Ćwiczymy umysł”

         Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 14 do 16. Najpierw przewidziany jest obiad dla dzieci, potem odbędą się zajęcia.
        Tematyka zajęć skupia się na kształtowaniu wyobraźni przestrzennej, rozwijaniu spostrzegawczości i logicznego myślenia a także umiejętności współpracy w grupie. Codziennie prowadzący zajęcia będzie przedstawiał inny problem, którym uczestnicy będą się zajmować. Przewidujemy więc: zabawy z liczbami, różnego rodzaju zagadki z własnościami różnych liczb, układanki geometryczne pozwalające poznawać efektywne strategie układania, zasady techniki pracy z papierem – origami oraz zajęcia komputerowe, na których pokażemy podstawy algorytmiki.
       Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Fundacji: plac Marcina Lutra 7, Bielsko-Biała (budynek Wyższej Szkoły Administracji). Uczestnicy zimowiska będą odbierani około godziny 14 przez nauczycieli z autokaru i odprowadzani do siedziby Fundacji.
       Pozostali uczestnicy przychodzą na stołówkę znajdującą się w budynku WSA na placu Marcina Lutra 7.

     Odbiór uczestnika przez rodzica lub opiekuna będzie możliwy do godziny 16.30.
Koszt  obiadu i zajęć w trakcie jednego turnusu wynosi  150 zł.
Płatność na konto Fundacji: 40 1020 1390 0000 6102 0532 4597
    Zgłoszenia dla uczestników zimowiska na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem „Ćwiczymy umysł”, dla pozostałych chętnych na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

       Więcej szczegółów pod telefonem 603 070 354.

Zapraszamy!!!