Zagadkowa matematyka

       Podczas spotkania będzie można przekonać się, w jak wielu sytuacjach matematyka może nam pomóc i jakie zaskakujące problemy można za jej pomocą rozwiązać.  Uczestnicy w formie warsztatowej poznają zabawy, m.in. w odgadywanie zamazanej liczby, daty urodzin i  kto na który palec założył pierścień. Zajęcia poza nauką dostarczą także wiele rozrywki i matematycznej zabawy.
       Przykłady zostały przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. J. Śniadeckiego w Bielsku-Białej (Jacka Orawczaka i Damiana Pytkę) pod kierunkiem nauczycielki matematyki - mgr Doroty Ponc.
         Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2018 r. (czwartek) o godzinie 15.10 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, ul. Legionów 25 sala 011 (parter). Planowany czas spotkania to około 60 minut. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się za pomocą krótkiego formularza rejestracyjnego (linki poniżej) 

Formularz rejestracyjny dla nauczyciela (tutaj nauczyciel może zgłosić siebie, ale również swoich uczniów) https://goo.gl/DxF3d1

Formularz rejestracyjny dla ucznia (gdy uczeń zgłasza się indywidualnie) https://goo.gl/WX3XY4

 Uwaga!
Prosimy, aby każdy uczestnik warsztatów miał przy sobie kalkulator.

Katarzyna Parcia